Konkurs esprit 2018

Głosowanie zakończone

 

  1. Miejsce – Zastosowanie twierdzenia Pitagorasa-kl.8 – Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Straszęcinie (61%, 1 095 Głosów)
  2. Miejsce – Dziedziczenie cech krzyżówki genetyczne – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Olimpijczyków Polskich w Pile (24%, 432 Głosów)
  3. Miejsce – Rzeki w Polsce i Europie – Zespół Kształcenia i Wychowania w Brodnicy Górnej (9%, 161 Głosów)

Nagrody dla zwycięzców:

1. miejsce – zestaw interaktywny ésprit MT Pro + projektor  DX330UST (ultra krótki rzut) + smart pad

Projektor  DX330UST jest idealny dla biznesu, szkół czy uczelni. Jest jasny i dzięki ultrakrótkiemu obiektywowi może wyświetlić obraz 100” z odległości mniejszej niż 0,5m. Bliska instalacja od ściany pozwala uniknąć cieni na ekranie rzucanych przez prezentujące osoby. Dowiedz się więcej specyfikacja DX330UST! oraz na stronie optoma.pl

Zapraszamy również na naszą stronę 2×3.pl gdzie znajdą Państwo więcej informacji o dostępnych projektorach.

2. miejsce – zestaw interaktywny ésprit MT + projektor EB530 (krótki rzut) + smart pad

3. miejsce – zestaw interaktywny ésprit DT + wizualizer WZ4 lub projektor Optoma DX349

Nagrodą gwarantowaną dla każdego uczestnika, którego prace wejdą do finału, będzie tablica szklana (150 x 100 cm).

 

Regulamin konkursu!

Regulamin konkursu dla nauczycieli Ésprit 2018

Regulamin konkursu Ésprit 2018
Ogólne:
I. Organizator: 2×3 S.A.
II. Cel konkursu: Dotarcie z wiedzą o oprogramowaniu i rozwiązaniach interaktywnych ésprit do jak największej liczby szkół i nauczyciel.
III. Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich.
IV. Tematyka prac: Lekcje z zakresu podstawy programowej. Uczestnicy tworzący prace zobowiązani są do opracowania ich w oprogramowaniu esprit, dostępnym bezpłatnie wraz z tablicami interaktywnymi ésprit. W przypadku gdy uczestnicy nie korzystają jeszcze z tablic esprit lub mają starą wersję oprogramowania, szkoła uzyskuje prawo do wzięcia udziału w konkursie, a tym samym do bezpłatnego pobrania oprogramowania ésprit poprzez zarejestrowanie się w serwisie esprit.2×3.pl. [Rejestracja oraz przyszłe korzystanie z serwisu również są bezpłatne.]
V. W razie niejasności związanych z regulaminem lub kwestiami technicznymi prosimy o kontakt e-mail: konkurs@2×3.pl
VI. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w razie zmiany przepisów prawnych lub z innej ważnej przyczyny.
Uczestnictwo:
I. Udział w konkursie możliwy jest jedynie poprzez rejestrację na stronie Internetowej.
II. Możliwość rejestracji przez cały rok. Konkurs rozpoczyna się 01 września i trwa do 31 grudnia 2018r. Wszystkie dodane lekcje w tym okresie czasu, traktowane są jako konkursowe.
III. Każda szkoła może dodać na stronę nieograniczoną ilość prac wykonanych przy pomocy oprogramowania ésprit oraz z każdej szkoły może wziąć udział nieograniczona ilość nauczycieli.
IV. Dokonując rejestracji uczestnik wskazuje dane szkoły oraz kontakt do siebie.
V. Wytyczne dotyczące prac konkursowych:
– dodana lekcja musi być zapisana w formacie .esp
– pierwszy slajd musi zawierać temat lekcji
– minimalna ilość slajdów w jednej prezentacji – 9
– termin nadsyłania prac konkursowych 31.12.2018r
VI. Organizator ma prawo do odrzucenia formularza zgłoszeniowego, gdy uczestnik poda niepełne lub nieprawdziwe dane szkoły.
VII. Organizator zastrzega sobie prawo do żądania dodatkowych informacji w celu weryfikacji zgłoszenia do konkursu i do odrzucenia zgłoszenia w przypadku niepodania takich danych.
VIII. Pracownicy 2×3 oraz ich małżonkowie nie mogą brać udziału w konkursie.
Rozstrzygnięcie konkursu dla szkół:
I.Po upływie terminu nadsyłania prac, 3 osobowe jury konkursowe zapozna się z pracami i wybierze z nich: minimum 5, maximum 10 najciekawszych, które w dniach 21-28 lutego 2019 zostaną pokazane na stronie esprit.2×3.pl Następnie głosowanie internautów wytypuje 3 prace, które zostaną nagrodzone.
Przy wyborze prac przez jury konkursowe będą decydowały następujące kryteria:
– zawartość merytoryczna, wykorzystanie możliwości oprogramowania
– walory estetyczne.
Finalnie wygrywają prace, które otrzymają najwięcej głosów internautów. Lista zwycięzców zostanie opublikowana w serwisie esprit.2×3.pl
II. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie www.2×3.pl do dnia 4 marca 2019. Nagrody zostaną dostarczone do zwycięzców konkursu maksymalnie do 5 kwietnia 2019.
III. Prace przechodzą na własność organizatorów i mogą być publicznie udostępniane oraz staną się integralną częścią serwisu Ésprit. Rozstrzygnięcie jury i głosowanie internautów jest ostateczne (od werdyktu nie przysługuje odwołanie).
IV. Szkoły i osoby nagrodzone zostaną powiadomione osobnym pismem lub telefonicznie o miejscu i czasie przekazania nagród.
Głosowanie:
I. Biorący udział w głosowaniu mają możliwość oddania głosu tylko na 1 pracę konkursową.
II. Głosować może każdy bez względu na kraj zamieszkania.
III. Zastrzegamy sobie prawo usuwania źle oddanych głosów (Źle oddany głos to głos, który nie przeszedł weryfikacji adresu MAC, IP, urządzenia oraz odległości czasu głosowania)
IV. Oddanie głosu wymaga krótkiej rejestracji z wykorzystaniem adresu e-mail.
V. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w funkcjonowaniu głosowania internetowego zaistniałe z przyczyn technicznych lub niezależnych od niego.
VI. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za udział w głosowaniu internetowym niezgodny z postanowieniami niniejszego regulaminu i szkody tym spowodowane.
Nagrody:
I. Zestaw interaktywny ésprit MT Pro + projektor DX330 UST + Smart Pad
II. Zestaw interaktywny ésprit MT + Epson EB530
III. Zestaw interaktywny ésprit DT+ Wizualizer WZ4 lub projektor Optoma DX349
Konkurs dla twórców prac:

• Każdy twórca minimum 5 lekcji otrzyma nagrodę gwarantowaną. Wskaźnik laserowy WL1Z Zestaw gadżetów firmowych 2×3
• Twórca z największą ilością dodanych prac w serwisie esprit.2×3.pl (minimum 7 prac po nie mniej ja 9 slajdów) w ciągu 1 miesiąca otrzyma nagrodę miesiąca: Wskaźnik WL3
• Twórca z największą ilością dodanych prac w serwisie esprit.2×3.pl (minimum 25 prac po nie mniej ja 9 slajdów) w ciągu kwartału otrzyma nagrodę kwartału: SMART PAD
• Twórca z największą ilością dodanych prac w serwisie esprit.2×3.pl (minimum 50 prac po nie mniej ja 9 slajdów) w czasie trwania konkursu (01.09.2018 – 31.12.2018) otrzyma nagrodę główną: EKSPRES DO KAWY TCHIBO

Nagrody zostaną przesłane do 31 stycznia 2019.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE

zwiń