Regulamin

Regulamin

Serwis lekcji interaktywnych powstał z myślą o użytkownikach tablic Interaktywnych. W swoich zasobach ma ponad 450 lekcji dodanych przez zarejestrowanych użytkowników w kategoriach odpowiadającym przedmiotom szkolnym.

Dzięki temu nauczyciele chcący prowadzić lekcje przy pomocy tablicy Interaktywnej mają możliwość pobrania wybranej przez siebie prezentacji i użytkowania jej przy pomocy dedykowanego oprogramowania ésprit.

Gotowe prezentacje można pobierać bez ograniczeń, a wszystkie usługi jakie oferuje serwis są bezpłatne.

W przypadku jakichkolwiek problemów z obsługą serwisu / prezentacji / oprogramowania prosimy o kontakt z naszym działem technicznym: support@avsolutions.pl

Jak korzystać z naszej strony?

Rejestracja – przechodzimy do zakładki rejestracja, uzupełniamy wymagane dane w formularzu rejestracyjnym. Jeżeli jednocześnie chcą Państwo otrzymywać informacje marketingowe lub wziąć udział w konkursie organizowanym przez firmę 2×3 należy zaznaczyć jeden z checkBoxów umieszczonych pod formularzem rejestracji.

Każdy nowy użytkownik zobowiązany jest do aktywacji konta na stronie esprit.2×3.pl.

Po uzupełnieniu wszystkich danych i wybraniu przycisku rejestracja otrzymają Państwo wiadomość e-mail, która pozwoli nam zweryfikować Twoją tożsamość.

Logowanie – Aby zalogować się na stronie należy przejść na stronę esprit.2×3.pl/logowanie i uzupełnić dane w formularzu m.in adres email na jaki było zarejestrowane konto oraz hasło utworzone przy rejestracji. Jeżeli z jakiejś przyczyny nie znają Państwo tych danych, poniżej umieszczone zostały dwa linki pozwalające na przypomnienie hasła oraz rejestrację na stronie esprit.2×3.pl

Profil – po zalogowaniu na stronie zostaną Państwo przekierowani do zakładki profil gdzie mogą Państwo edytować swoje dane osobowe takie jak adres email, nazwa szkoły, miasto. Na stronie będą również widoczne zaznaczone przez Państwa zgody, które w każdej chwili mogą Państwo odwołać. Poprzez wybranie przycisku aktualizuj dane zostaną nadpisane.

Katalog lekcji – pozwala użytkownikowi, który zalogował się poprawnie na stronę esprit.2×3.pl pobrać lekcję z wybranego przez siebie katalogu. Aby to zrobić należy z listy wszystkich plików wybrać konkretną kategorię przedmiotową. Pod wybraną kategorią wyświetli się lista lekcji interaktywnych do której możemy bezpośrednio przejść.

Aby pobrać lekcję należy kliknąć przycisk „ŚCIĄGNIJ”, plik zostanie automatycznie pobrany na dysk Państwa komputera. Lekcje interaktywne zapisują się automatycznie w formacie .esp i jest możliwy do otworzenia przy pomocy aplikacji esprit, którą można pobrać ze strony: 2×3.pl/oprogramowanie/esprit.

Jeżeli są Państwo posiadaczem jednej z naszych tablic rejestracyjnych, to oprogramowanie esprit powinni Państwo posiadać na nośniku instalacyjnym. W razie problemów z instalacją aplikacji esprit na komputerze, prosimy o kontakt z naszym działem wsparcia technicznego: 2×3.pl/pomoc-zdalna.

Telefon: 664 437 354 lub support@avsolutions.pl

Dodaj lekcję – pozwala zalogowanego użytkownikowi na dodanie lekcji interaktywnej utworzonej przy pomocy aplikacji esprit (.esp). Jeżeli chcą Państwo dodać swoją prezentację należy kliknąć w menu Dodaj Lekcję, uzupełnić tytuł, wybrać plik z dysku lokalnego. Zaznaczyć kategorię oraz umieścić opis pliku. Mogą też Państwo załączyć zrzuty ekranu ze swojej prezentacji. Max 4 sztuki. Aby dodać należy nacisnąć zielony przycisk dodaj znajdujący się na dole ekranu.

Archiwum konkursów – lista wszystkich organizowanych konkursów przez firmę 2×3 S.A. wraz z przekierowaniem do podsumowanie konkursowego dla lat 2015, 2016, 2017, 2018, 2019. Konkurs 2020 został odwołany.

W podsumowaniu zostały umieszczone linki do regulaminów konkursów obowiązujących w tamtych latach. Formularze głosowania po zakończeniu konkursu są nieaktywne.

RODO – zakładka RODO to nic innego jak  zasady przetwarzania danych osobowych przez 2×3 S.A. oraz przysługujące Państwu prawa. Wszelkie pytania lub wątpliwości prosimy kierować na adres: iod@2×3.pl 


Konkursy esprit – od kilku lat firma 2×3 S.A. organizuje dla uczniów i nauczycieli konkursy interaktywne w których można wygrać zestawy interaktywne m.in. tablice, projektory oraz inne mniejsze gadżety.

Poniżej link do archiwalnej strony konkursowej: https://esprit.2×3.pl/shedule/